• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/%C4%B0MAJ-%C5%9Eehircilik-1793768184247054/


    • Kocasinan İlçesi Alsancak Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi
    • Yeşilhisar İlçesi Hükümet Konağı ve Yakın Çevresi Kentsel Dönüşüm Projesi
Takvim

HAKKIMIZDA

      1995 yılında Levent LİVDUMLU tarafından kurulan firmamız, sahip olduğu mesleki bilgi ve deneyimleriyle; kanun ve yönetmeliklere bağlı planlama anlayışı çerçevesinde, şehircilik ilke ve prensiplerine uygun, tarafsız ve uygulanabilir planlar üretmeyi kendine amaç edinmiştir.
         
         EKİBİMİZ

Levent LİVDUMLU

1992 yılında Gazi Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden mezun olmuştur. 1995 yılından bu yana kurucusu olduğu İMAJ ŞEHİRCİLİK ile Türkiye'nin muhtelif yerlerinde birçok belediyenin imar planlarını yapmış ve yapmaya devam etmektedir. 2006 yılından bu yana Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen “A Grubu İmar Planı Yapımı Yeterlilik Belgesi”ne sahiptir.

Şükrü BALABAN

2000 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun olmuştur. 15 yıllık mesleki tecrübesinin son 9 yılını İMAJ ŞEHİRCİLİK bünyesinde şirket ortağı-şirket müdürü olarak sürdüren Şükrü BALABAN, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen “D Grubu İmar Planı Yapımı Yeterlilik Belgesi” ile TSPAKB tarafından verilen “Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı” sahibidir.

Çetin MARAŞLIOĞLU

1999 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun olmuştur. 16 yıllık mesleki tecrübesinin son 9 yılını İMAJ ŞEHİRCİLİK bünyesinde şirket ortağı olarak sürdüren Çetin MARAŞLIOĞLU, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen “D Grubu İmar Planı Yapımı Yeterlilik Belgesi” ile TSPAKB tarafından verilen “Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Lisansı” sahibidir.

Oğuz Fatih BAYRAKTAR

Lisans eğitimini 2017 yılında Erciyes Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümünde tamamlamıştır.  Şu an Erciyes Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Şehir ve Bölge Planlama Ana Bilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini sürdürmektedir. Konut Talebi, Akıllı Ulaşım Planlaması konularında araştırmalarını sürdürmektedir. 2017 yılının Temmuz ayından itibaren şirketimizde "Şehir Plancısı" pozisyonunda çalışmaktadır. 

 

 

Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret25416